Miąższ aloesowy Aloe Vera Gel Zobacz większe

Forever Aloe Vera Gel miąższ aloesowy

Nowy produkt

Miąższ aloesowy marki Forever jest produktem wysoce skutecznym w swym działaniu. Jego forma do picia z butelki jest taka, jakby żel aloesowy wprost z liścia.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

Dostępny

111,35 zł brutto

Więcej informacji

Miąższ aloesowy marki Forever jest produktem wysoce skutecznym w swym działaniu. Jego forma do picia z butelki jest taka, jakby żel aloesowy wprost z liścia. Taki efekt uzyskujemy dzięki opatentowanej metodzi stabilizacji aloesu. Forever Living Products, to jedyne przedsiębiorstwo na świecie, które nie kupuje półpraduktów, tylko samo uprawia aloe vera, po to, aby oferować aloes 100% najwyższej jakości i bez środków chemicznych.

Gama stworzonych z najwyższej jakości składników suplementów i napojów Forever, w połączeniu ze zdrową, zbilansowaną dietą, prowadzi na drogę do doskonałego zdrowia i samopoczucia. Każdy produkt, którego głównym składnikiem jest czysty, stabilizowany miąższ aloe vera pozyskiwany bezpośrednio z wnętrza liścia, oferuje bogactwo substancji odżywczych wspierających optymalne zdrowie i witalność dla zachowania doskonałego samopoczucia.

Forever opatentowało proces stabilizacji swoich napojów aloesowych w taki sposób, że jest on świeży jakby wyciśniety prosto z liścia aloesowego. Większość produktów jest opatentowanych, a wszystkie wyroby aloesowe posiadają Pieczęć Aprobaty IASC, znak Koszerności oraz Halal. Do najbardziej popularnych preparatów z naszej oferty należą: miąższ aloe vera gel oraz galaretka aloe vera gelly. Dwa kultowe produkty dla zdrowia i urody.

Aloes - Aloe Vera Barbadensis Miller, Królowa Pustyni, Królowa wszystkich roślin, od wieków stosowana miejscowo, głównie w celach regeneracji skóry w poparzeniach, ale i innych schorzeń skóry.

Doustnie - jako środek wspomagający oczyszczanie, odtruwanie i nawadnianie naszego ciała. Aloes pije się w celu wyregulowania pracy całego organizmu oraz ze względu na jego działanie antyoksydacyjne. Widoczne rezultaty można zaobserwować również w kondycji skóry. Miąższ Aloe Vera stosowany jest również wspomagająco przy problemach z układem krwionośnym, w celu poprawy wchłanialności składników mineralnych i witaminowych z przewodu pokarmowego. 

Ponadto, pijąc aloe vera przed dłuższy czas regularnie, można zauważyć mniejszą podatność na infekcje i wirusy. Aloe Vera jest doskonałym żródłem witamin, minerałów, aminokwasów oraz enzymów, dzięki czemu organizm przejawia zwiększoną ilość energii i sił witalnych.

Pijmy aloes na zdrowie.

Aloe Vera Gel marki Forever czym również pomaga?

W składzie znajdziemy naturalny kwas salicylowy wykazujący działanie przeciwbólowe
Aloes wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, przeciwgrzybicze
Aloes wpływa na regenerację organzimu
Stosując miejscowe, pozytywnie wpływa przy oparzeniach słonecznych, zmianach trądzikowych i łuszczycowych
Może być użyty do przemywania skóry

Medycyna korzysta ze składników pochodzenia naturalnego ze względu na wchłanialność i bezpieczeństwo stosowania. Aloes zawiera bardzo wiele substancji czynnych, min. witaminy, minerały, aminokwasy, substancje wykazujące działanie przeciwbólowe, grzybobójcze i przeciwzapalne. Pijąc aloes fundujemy organizmowi całodobową ochronę.

Pijąc aloes utrzymujemy właściwe reakcje odpornościowe, utrzymywanie właściwego poziomu flory bakteryjnej. Mówiąc wprost, aloes przepłukuje nasz organizm tworząc w nim sprzyjające środowisko dające zdrowie i energię.

Miąższ aloesowy użyty wewnętrznie pomaga podczas kaszlu, świetnie radzi sobie również ze schorzeniami jelitowymi, pomaga w regulowaniu tych procesów. Badania naukowe dowodzą, iż żel aloesowy i praparaty zawierające go, pomagają w powrocie do normalnego poziomu funkcjonowania organizmu, zarówno ludzkiego jak i zwierząt.

  • Komentarze ()