Vorever Aloe Vera Gel Freedom Zobacz większe

Forever Aloe Vera Gel Freedom

Nowy produkt

Aloes do picia z siarkami na stawy pyszny aloes o smaku pomarańczowym.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

Dostępny

133,02 zł brutto

Więcej informacji

Aloes do picia z siarkami na stawy
pyszny aloes o smaku pomarańczowym
przeznaczony dla sportowców, osób starszych oraz tych, którzy potrzebują nawilżyć chrząstki stawowe
miąższ aloe vera połączony z glukozaminą, chondroityną i MSM
biosiarki wspomagają odbudowę mazi stawowej (smarowidła)

nacząco pomaga zachować sprawność ruchową
zawiera w składzie także witaminę C potęgującą regenerację
zawiera substancje naturalnie występujące w stawach
pomaga w łagodzeniu stanów łuszczycowych
łagodzi problemy łupieżowe
korzystnie wpływa na poprawę stanu skóry podczas leczenia trądziku
przyczynia się do mniejszenia zmęczenia i doskonale wspiera aktywny styl życia
polecany dla osób pracujących w warunkach biurowych

Miąższ aloesowy z aktywnymi w stawach siarkami

Naturalny suplement dietetyczny o działaniu regeneracyjnym i wzmacniającym, przeznaczony dla osób chcących zachować sprawność fizyczną oraz komfort ruchowy. Forever Freedom sprzyja odżywianiu tkanki chrzęstnej i jej nawilżaniu dzięki: glukozaminie, chondroitynie i MSM, a dodatek pomarańczy zapewnia akceptację smakową. Forever Freedom zawiera widoczne kawałki stabilizowanego miąższu z liści Aloesu Aloe Vera.

Stabilizowany Miąższ Aloe Vera został wzbogacony siarczanem glukozaminy i siarczanem chondroityny, dlatego, iż są to dwie substancje naturalnie występujące w stawach, a zużywające się wraz z wiekiem oraz MSM. Stawy to naturalny amortyzator ludzkiego ciała. Należy dbać, aby był on odpowiednioo odżywiony. Do prawidłowej pracy stawu potrzebny jest odpowiedni poziom oraz lepkość płynu smarującego, mazi stawowej, która sprawia, że kości mniej się o siebie ocierają.

Pitny miąższ aloesowy Forever Freedom jest niezwykłym napojem o delikatnym, pomarańczowym smaku. Dodano do niego bardzo znaczące ilości glukozaminy i chondroityny - dwóch naturalnych substancji, które mają ogromny wpływ na sprawność działania ludzkich stawów.

Używany regularnie chroni i zabezpiecza stawy oraz ułatwia zdrową aktywność fizyczną.

Zarówno chondroityna jak i glukozamina wchodzą w skład ludzkiej tkanki chrzęstnej, biorą udział w jej prawidłowym nawilżeniu i odżywieniu. W Forever Freedom połączono ich działanie z regeneracyjnymi właściwościami czystego miąższu aloesowego. Oprócz tego znajdziemy tu witaminę C wraz z innymi naturalnymi związkami oznaczonymi w literaturze światowej jako MSM - znakomite źródło bioaktywnej siarki, której organizm ludzki potrzebuje do utzrymania w zdrowiu tkanki łącznej i chrzęstnej.

Picie Forever Freedom to źródło witalności dla ludzi chcących cieszyć się znakomitą sprawnością ruchową.

ALOES:

oczyszcza
przywraca równowagę
latem schładza
sok aloesowy uodparnia

Aloes do picia w żelu zawiera witaminy B (w tym rzadką w roślinach witaminę B12), A, C i E – a to już miks składników odżywczych i antyoksydantów, po który powinien sięgnąć każdy, kto cierpi z powodu stresu, pali papierosy, niezdrowo się odżywia czy chce wzmocnić swoją odporność. Poza nimi znajdziemy tu wapń, magnes, potas, cynk, chrom, selen, sód i żelazo co sprawia, że szklanka takiego soku pita codziennie może poprawić stan organizmu skuteczniej, niż niejeden suplement diety.

Kolejnym, co zadziwia naukowców, jest ilość aminokwasów (białek), jaką można znaleźć w tej roślinie. Znamy ich około dwudziestu, a osiem z nich jest niezbędnych dla ludzkiego organizmu – w aloesie znajdziemy ich około osiemnastu. W aloesie jest też miks nienasyconych kwasów tłuszczowych, które pomagają obniżyć poziom cholesterolu.

Korzyści z sięgania po aloes można wymieniać długo – przy zatruciu lub niestrawności możemy dzięki sokowi aloesowemu przywrócić organizm do dobrej kondycji, a dzięki zawartym w nim adaptogenom łatwiej poradzimy sobie z alergią. Warto też zwrócić uwagę na konsystencję miąższu tej rośliny. Jest ona ‚galaretowata’. Co to oznacza? Bogaty w minerały ‚żel’ nie zostanie od razu strawiony w organizmie, ani wchłonięty jak woda, lecz w przewodzie pokarmowym "zbierze" toksyny i pomoże usunąć je z organizmu. To świetna wiadomość dla osób, które niezdrowo się odżywiają i chcą oczyścić organizm.

  • Komentarze ()