Obniżka! LR LIFETAKT AV żel do picia Honey Zobacz większe

LR Aloe Vera Honey żel do picia

Nowy produkt

Aloe Vera żel do picia z miodem wspaniale łączy się z innymi produktami. Idealny do mieszania z sokami owocowymi. Do wytworzenia tego produktu użyto czystego miąższu z liści Aloe Vera Barbadensis Miller pochodzących wyłącznie z USA i Meksyku w wyjątkowo łagodnym procesie produkcji.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

Dostępny

99,00 zł brutto

-10,00 zł

109,00 zł brutto

Więcej informacji

Aloe Vera Honey żel do picia z miodem wspaniale łączy się z innymi produktami. Idealny do mieszania z sokami owocowymi. Do wytworzenia tego produktu użyto czystego miąższu z liści Aloe Vera Barbadensis Miller pochodzących wyłącznie z USA i Meksyku w wyjątkowo łagodnym procesie produkcji. Przy uprawie Aloe Vera całkowicie zrezygnowano z użycia pestycydów i chemicznych nawozów. Wszystkie etapy przetwarzania rośliny są regularnie kontrolowane.

Aloe Vera jest jedną z najstarszych i o najbogatszej tradycji roślin leczniczych świata. Dostarcza witamin A, C, E oraz witaminy z grupy B, a także kwas foliowy i niacynę. Aktywuje systemy obronne organizmu. Wspomaga odnowę komórek. Działa antyoksydacyjnie. Zawiera szeroki zestaw minerałów. Posiada mikroelementy i pierwiastki śladowe, takie jak: gal, tytan. Jest najbogatszym źródłem mukopolisacharydów - acemannanu. Usprawnia pracę jelit, redukuje niepożądane bakterie i drożdże.

Opakowanie: 1000 ml (11 porcji)

Składniki: żel Aloe Vera (Barbadensis Miller) 90%, miód kwiatowy 9%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, stabilizator: guma ksantanowa, witamina C (kwas L-askorbinowy), substancja konserwująca: sorbinian potasu

Nie zawiera barwników. Zawartość aloiny<0,1mg/kg (ppm)

Sposób stosowania: 3 x 30 ml dziennie (30 ml odpowiada 3 nakrętkom) najlepiej przed jedzeniem. W razie potrzeby rozcieńczyć wodą lub sokiem owocowym. Przed użyciem wstrząsnąć. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć jak najszybciej.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą byś stosowane jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety, która wraz ze zdrowym trybem życia ma duże znaczenie. Suplementy powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  • Komentarze ()