Forever Bee Honey miód pszczeli Zobacz większe

Forever Bee Honey miód pszczeli

Nowy produkt

Forever Bee Honey to słodki przysmak dla wyrafinowanych smakoszy. Miód Pszczeli to ogromna dawka energii, biorąc pod uwagę, że na jeden kilogram miodu pszczoły muszą odwiedzić od 750 tysięcy do 3 milionów kwiatów!

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

Dostępny

73,00 zł brutto

Więcej informacji

Forever Bee Honey to słodki przysmak dla wyrafinowanych smakoszy. Miód Pszczeli to ogromna dawka energii, biorąc pod uwagę, że na jeden kilogram miodu pszczoły muszą odwiedzić od 750 tysięcy do 3 milionów kwiatów! Każda łyżeczka miodu to wynik trudu wielu pszczół, które poddają go specyficznej obróbce, zanim umieszczą w plastrach. Miód Pszczeli Forever z czystym, naturalnie stabilizowanym Miąższem Aloe Vera.Zarówno jeden, jak i drugi produkt zyskują w połączeniu ze sobą bardzo wiele pod względem swego działania.

Miód Pszczeli może być także wspaniałym kosmetykiem. Warto więc, idąc śladem kobiet znanych ze swej urody w dawnych czasach, nanieść go cienką warstewką na świeżo umytą twarz, zmyć po kwadransie, po czym nałożyć krem - oczywiście aloesowy. Można też dodać Miodu Pszczelego Forever do Maseczki Odżywczo-Stymulującej Fleur de Jouvence Forever, aby docenić znakomite działanie miodu i miąższu aloesowego w tej niezwykle udanej spółce.

Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna 1377kJ (324 kcal)
Białko 0g
Węglowodany 81g
Cukry 67g
Tłuszcz 0g
Kwasy tłuszczowe nasycone 0g
Błonnik pokarmowy 0g
Sód 0g

SKŁADNIKI:
Miód pszczeli (100%).
Przechowywać w temperaturze 4-20°C, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

OPAKOWANIE:
500 g

Dowiedz się więcej

Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

  • Komentarze ()