LR LIFETAKT Reishi Plus Kapsułki Zobacz większe

LR Reishi Plus

Nowy produkt

REISHI PLUS Suplement diety z ekstraktem z grzybków Reishi i sproszkowanymi grzybkami Reishi oraz witaminą C

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

Dostępny

139,00 zł brutto

Więcej informacji

REISHI PLUS Suplement diety z ekstraktem z grzybków Reishi i sproszkowanymi grzybkami Reishi oraz witaminą C
Reishi jest nazywany w Azji "grzybkiem długowieczności" i ma tam już długą tradycję. Aż do XX wieku znany był tylko w Chinach, Japonii oraz Korei, jednak obecnie budzi zainteresowanie na Zachodzie i w świecie nauki. W produkcie Reishi Plus wykorzystujemy zarówno ekstrakt z Reishi, jak również sproszkowane Reishi. Dodatkowo kapsułki zawierają witaminę C, która pomaga dbać o prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego.

Zalety Reishi Plus:

Pokrywa 75% dziennego zapotrzebowania na witaminę C

Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie

Osłona kapsułki wyłącznie z substancji roślinnych

Produkt wegański

Nie zawiera laktozy

Skład: ekstrakt z grzybków Reishi (48%), sproszkowane grzybki Reishi (20%), osłona kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza), witamina C (12%), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu

Sposób stosowania: 1 kapsułka raz dziennie

Ostrzeżenie: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut urozmaiconej i zbilansowanej diety, która wraz ze zdrowym trybem życia ma duże znaczenie. Należy przechowywac w sposób niedostępny dla małych dzieci.Opakowanie przechowywać dobrze zamknięte, w suchym miejscu o temperaturze pokojowej.

  • Komentarze ()